TUNA ft. COZMAN - Fenix (Official Video)

TUNA ft. COZMAN - Fenix (Official Video) Është publikuar në internet kënga e re e Tunës dhe reperit Cozman, të cilët edhe një herë e kanë konfirmuar se janë në lidhje.
Kënga me titull “Tuna Loves Cozzy” është bashkëpunimi i ri i dyshes që ka bërë bujë së fundmi, me fotot lakuriq në saunë.
Në fakt kemi të bëjmë me një rrjedhje të versionit demo të këngës dhe producentët Zzap & Chriss ashpër kanë reaguar në rrjetet sociale ndaj atyre që e kanë publikuar demo versionin e bashkëpunimit të Tunës dhe Cozman. Pra, ky nuk është versioni final i këngës.
Tashmë fansat kanë rastin ta dëgjojnë këngën, por Telegrafi ka mësuar nga burimet e afërta se së shpejti do të lansohet edhe videoklipi i “Tuna Loves Cozzy”.
Videoklipin është duke e punuar produksioni më i mirë shqiptar, Entermedia.